שם
תיאור
מתאם
כלכלה ד"ר אסף חסון
הנדסת חשמל פרופ' דניאל אלפאי ופרופ' ויקטור ויניקוב
הנדסת מכונות פרופ' פיודור פקוביץ
מדעי המחשב מצטיינים

התכנית לתואר כפול במתמטיקה ומדעי המחשב מיועדת לתלמידים מצטיינים המתעניינים במתמטיקה טהורה ובמדעי המחשב. הקבלה נעשית בסוף שנה א' מקרב תלמידים הלומדים מתמטיקה, מדעי המחשב או תחומים קרובים. התכנית מעניקה לתלמידים רקע רחב והכנה להמשך לימודים לתואר שני בשני התחומים. התכנית כוללת את כל קורסי החובה במדעי המחשב ובמתמטיקה, עם דגש נוסף על קורסי יסוד בעלי חשיבות ללימודי התואר השני. משך התכנית הוא 3.5 שנים. מבנה התכנית מאפשר לתלמידים ללמוד קורסים לתואר שני בסמסטרים האחרונים.

ד"ר איליה טיומקין
הנדסת תעשיה וניהול ד"ר אסף חסון
מתמטיקה BA

תכנית חד-מחלקתית בהיקף רחב. תכנית זו מאפשרת היכרות מעמיקה ומקיפה עם עולמה הקסום של המתמטיקה, הן בנושאי המתמטיקה הטהורה והן בנושאי המתמטיקה היישומית. הסטודנטים בתכנית מפתחים כישורי חשיבה מופשטת, חשיבה לוגית ופתרון בעיות שייחודיים ללימודי המתמטיקה, ומשמשים את בוגרי התכנית במגוון אפשרויות תעסוקה בתחומי המחקר והפיתוח, הן באוניברסיטה - במחלקה למתמטיקה ובמחלקות אחרות -  והן בתעשייה.

ישנן אפשרויות לשילוב לימודי מתמטיקה עם תעודת הוראה או עם חטיבות בהנדסה, פרוט קיים בשנתון המחלקה

ד"ר אסף חסון
הוראת המתמטיקה ד"ר אסף חסון
מדעי המחשב

תכנית לימודים באורך 3 שנים המשלבת הכשרה במתמטיקה ובמדעי המחשב, תוך שימת דגש על יישומי המתמטיקה בתחום המחשבים. בנוסף לקורסי היסוד, כוללת תכנית הלימודים חטיבה, המקנה  התמחות באחד מהתחומים היישומיים המרכזיים של המתמטיקה.

ד"ר אריאל ידין
מתמטיקה - פיסיקה פרופ' יאיר גלזנר