שם
שעות קבלה
חדר
טלפון
דואל
מר ליעד לוזון ד' 10:00-12:00
מר דוד ששון יום א 14 - 15 יום ג 18 - 19
פרופ‘ גריגורי משביצקי ביום א מ-18-10 עד 19-10 וביום ד מ-12-10 עד 13-10
ד“ר סאק גבריאליאן א' 17:00-19:00
ד“ר דניאל מרקייביץ' • עדיפות לסטודנטים של הקורס 2011-9681 יום רביעי 17.7 בין 14:00 ל-16:00 • ניתן לקבוע שעות אחרות בתיאום מראש בדוא"ל
פרופ‘ רובים ליפאנסקי ג' מ-17.00 ל- 19.00
פרופ‘ מיכאל לוין ד' 12:00-14:00
פרופ‘ עידו אפרת ה' 13:00-15:00
פרופ‘ לאוניד פריגוזין ב' 15:00-17:00
פרופ‘ בוריס זלצמן ד' 14:00-16:00
ד“ר אירנה לרמן א' ,13:00-14:00 , ג' 11:00-12:00
ד“ר יוסף שטראוס א' 12:00-14:00
פרופ‘ ויקטור ויניקוב ג', 17:00-19:00
פרופ‘ איתן סייג ביום א' 14-15 וביום ה' 16-17
ד“ר דניס גולקו ב' , ד' 8:00-9:00
גב‘ סטלה גולוב ג',2.7, 10:00-12:00
גב‘ יוליה שרמקוב ה', 13:00-15:00, א', 17:00-18:00
גב‘ טטיאנה ישוק א' 18:00-20:00
ד“ר נטליה גולקו א', 10:00-12:00
גב‘ אנה ולדימירסקי א בין 9-10 ד בין 11-12
ד“ר יונה מייזל ד' 10:00-12:00
מר מארק שכטר בימי ה' (חמישי) בין השעות 08:00 - 10:00
ד“ר אבי גורן ד' 12:00--10:00
גב‘ אוקסנה קרבץ ב' 13:00-14:00 וה' 12:00-13:00
מר חזי חלאוי ג' 13:00-15:00
ד“ר סטיוארט סמית ג' 13:00 - 15:00.
מר עמית שמרת ה', 10:00-11:00
גב‘ מרינה רפפורט ב', 17:30-18:30, ג', 13:00-14:00
מר שריאל תדהר ה' 14:00-16:00, בחדר 62/38.
מר דור אלימלך c
מר אלכסנדר פיקובסקי ג' 12:00-13:00 , ד' 16:00-17:00
ד“ר אהובה שקופ יום ג 12-13 ויום ה 16-17.
מר אריאל פנחס ג' 14:00-16:00
ד“ר מתן זיו-אב ג', 12:15-14:15
מר אולג חסנוב ה' 14:15-16:15
מר יותם דיקשטיין ג' 10:30-11:30 ו-17:10-18:10
מר מוטקה פורת א', 17--19. ה', 17--19
מר אלכסנדר ורניק א' 16:00-17:00 וג' 18:00-19:00
מר שקד ממנה ג' 13:00-14:00, 16:00-17:00
גב‘ נינה גורביץ ה', 10:00-12:00
גב‘ מיה שטמר ב', 18:00-19:00 19:00-20:00
מר אורן קאליש א' 16:15-17:15 ג' 12:00 -13:00 ו 17:00-18:00
פרופ‘ אמנון יקותיאלי ד', 14:00-15:00
פרופ‘ פיודור פקוביץ ד' 14:00-16:00
גב‘ דינה ברק ג' 09:00-11:00
ד“ר יאנה צ'רקינסקי ג', 11:00-13:00
ד“ר לובה ספיר חמישי בין 12 עד 13 ובין 17 עד 18
פרופ‘ רונן פרץ ד' 12:00-14:00
גב‘ שיר כהן ה' 15:00-17:00
פרופ‘ אריאל ידין ״בתיאום במייל yadina@bgu.ac.il
מר דור ביתן א', 13:00-15:00
מר איגור פורטנוב ג', 18:00-20:00
מר אמיר גוריון ב' 16:00-18:00
מר אלי ברגל ד' 9:00-10:00, 12:00-13:00
פרופ‘ מיכאל מוזיצו'ק ג', 13:00-14:00 + 16:00-17:00
מר דור הרוש ד', 10:00-12:00
מר שלמה הראלי ב' 11:00-13:00
מר נדב מאיר ד', 11:00-13:00
מר דניאל אברג'יל א', 16:00-18:00
גב‘ אלבינה חייטין ה' 11:00-13:00
ד“ר אלכסנדר אוחלוב ג', 16:00-18:00
ד“ר אסף חסון ב' 11 ד' 13
פרופ‘ נינה צרנייבסקיה ב' 16:00 -18:00
פרופ‘ שחר סמורודינסקי ד', 12:00-14:00 בתיאום מראש
גב‘ זהר רייזיס א', 18:10-20:10
פרופ‘ ארקדי ליידרמן לתלמידי חדו"א להנדסה- יום א' 9:00-11:00 לתלמידי יסודות אנליזה EE- יום ג' 18:00-19:00 לתלמידי אנליזה מתקדמת לתקשורת- יום ד' 9:00-10:00
ד“ר איידלשטין נעה א' 13:00-14:45
ד“ר נטליה קרפיבניק בימי ב' בין השעות: 11:00-12:00 ובימי ד' בין השעות: 13:00-14:00
גב‘ שירלי גפן ה', 17:00-19:00
פרופ‘ אילן הירשברג ב', 16:00-17:00 ה', 15:00-16:00.
פרופ‘ תם מאירוביץ סמסטר א תש"פ: לתלמידי חדו"א 1: יום ב', 16:15-17:15לתלמידי תורת המידה: יום ה' 16-17 או בתאום במייל.
ד“ר יזהר אופנהיים ב', 10:00-12:00
פרופ‘ יאיר גלזנר ג', 15:30-17:30
ד“ר ישי דן-כהן ד', 14:00-16:00
פרופ‘ איליה טיומקין ימי ג' 17-19
גב‘ אפרת אברהם ג' 10:00-12:00
ד“ר מיכאל ברנדנבורסקי א' 10:00-12:00
ד“ר גילי גולן ג', 18:00-20:00
ד“ר יער סולומון א' 11-12, ד' 14-15
ד“ר יתיר הלוי ב', 12:00-13:00, ה', 09:00-10:00
מר אור שוורצמן ה' מ9:00 ל10:0 חדר מינוס 120
גב‘ תמר פונדיק א', 10:00-11:00, ה', 10:00-11:00
מר ארנון הוד ב', 16:00-17:00, ג', 16:00-17:00, ד', 16:00-17:00
מר סתו אשור ד', 14-00-16:00
פרופ‘ נדיה גורביץ א' 14:00-16:00. ניתן לקבוע שעות אחרות בתיאום מראש בדוא"ל
פרופ‘ אמנון בסר ה' 11:00-12:00, 14:00-15:00
ד“ר דניאל דיסני א׳ 14-15, ג׳ 15.30-16.30
ד“ר אינה אנטובה-איזנבוד א' 12:00-13:00 ג' 12:00-13:00
ד“ר משה קמנסקי שלישי 16:00-18:00