שם
שעות קבלה
חדר
טלפון
דואל
מר ליעד לוזון יום ד‘ 14:00-16:00
מר דוד ששון יום ב‘ 13:00-15:00
פרופ‘ דמיטרי קרנר יום א‘+ד‘ 20:00-21:00
ד“ר דניאל מרקייביץ‘ אנא ראו את אתר הקורס במודל
פרופ‘ גריגורי משביצקי יום א‘ 18:00-19:00 וגם יום ה‘ 10:00-11:00
מר מישל אברמוב יום א‘ 17:00-19:00
ד“ר סאק גבריאליאן יום ג‘ 18:00-20:00
פרופ‘ מיכאל לוין יום א‘+ב‘ 17:00-18:00
פרופ‘ ארקדי פוליאקובסקי יום ה‘ 10:00-12:00
גב‘ רחלי יובל יום ד‘ 11:00-13:00
ד“ר אירנה לרמן יום ה‘ 09:00-11:00
מר אברהם בורלא יום ד‘ 13:30-14:30
פרופ‘ איתן סייג יום א‘ 12:00-13:00 + יום ה‘ 09:00-10:00
מר פז השאש יום ב‘ 17:00-19:00
גב‘ אוקסנה קרבץ יום ב‘ 09:30-11:30
מר חזי חלאוי יום ג‘ 10:00-12:00
גב‘ אנה ולדימירסקי יום ד‘ 13:00-14:00 יום ה‘ 12:00-13:00
גב‘ מרינה רפפורט יום ג‘ 12:00-14:00
ד“ר יונה מייזל יום ד‘ 10:00-11:00 , 16:00-17:00
מר ויקטור ניקולאיבסקי יום ה‘ 13:00-15:00
גב‘ סטלה גולוב יום ג‘ 12:00-13:00+ 15:00-16:00
גב‘ יוליה שרמקוב יום א‘ 9:00-10:00 יום ב‘ 10:00-11:00
מר מארק שכטר יום ב‘ 12:00-14:00
ד“ר גיא לנדסמן יום ד‘ 15:00-17:00
ד“ר סטיוארט סמית יום ב‘ 13:00-15:00
גב‘ טטיאנה ישוק יום א‘ 18:00-20:00
מר עמית שמרת שעות הקבלה של עמית יפורסמו בלוח ההודעות במודל
ד“ר נטליה גולקו יום א‘ 12:00-13:00+יום ד‘ 09:00-10:00
ד“ר מתן זיו-אב יום ד‘ 16:00-18:00
ד“ר אלי שמוביץ‘ יום ב‘ 12:00-14:00
מר אריאל פנחס ג‘ 14:00-16:00
ענבר מימון יום ב‘ 19:00-20:00 יום ה‘ - 8:00-9:00 , 16:00-17:00
מר דור אלימלך יום ה‘ 16:00-18:00
ד“ר אהובה שקופ יום ד‘ 10:00-12:00
מר אלכסנדר פיקובסקי יום ב‘ 18:00-19:00 + יום ה‘ 17:00-18:00
מר יותם דיקשטיין יום א‘ 18:00-19:00 + יום ד‘ 1414:00-15:00
מר אולג חסנוב יום ג‘ 13:00-14:00
ד“ר מוטקה פורת חשבון אינטגרלי ומד״ר להנדסת חשמל בימי ג‘+ד‘ 19:00-20:00. חדוא1 למדמ“ח והנדסת תוכנה בימי ג‘ וד‘ 18:00-19:00
מר שקד ממנה יום ד‘ 14:00-16:00
פרופ‘ פיודור פקוביץ יום ה‘ 09:00-11:00
ד“ר יאנה צ‘רקינסקי יום ב‘ 12:00-14:00
ד“ר לובה ספיר יום ה‘ 11:00-13:00
גב‘ מיה שטמר יום א‘ 11:00-12:00 יום ג‘ 15:00-16:00
פרופ‘ אמנון יקותיאלי יום ד‘ 15:00-16:00
מר אורן קאליש יום ב‘+ה‘ 18:00-19:00
ד“ר אבי גורן יום ג‘ 13:00-15:00
מר אלי ברגל יום ד‘ 12:00-13:00+18:00-19:00
מר דור ביתן יום ד‘ 16:00-18:00
פרופ‘ רונן פרץ יום א‘ 12:00-14:00
פרופ‘ אריאל ידין בתיאום מראש בדואל: יום א‘ 17:00-18:00 + יום ד‘ 11:00-12:00
פרופ‘ מיכאל מוזיצו‘ק יום ב‘ 18:00-19:00 - דרך הזום יום ג‘ 14:00-15:00 – חדר 305, בניין 58
מר איגור פורטנוב יום ה‘ 16:00-17:00 + יום ט‘ 09:00-10:00
מר אמיר גוריון יום א‘ 13:00-14:00 יום ב‘ 10:00-11:00
מר לירן רון יום א‘ 14:00-16:00
אור אלמכיאס יום ה‘ 12:00-14:00
מר שלמה הראלי יום ב‘ 10:10-11:00 + 15:10-16:00
מיכאל ברש יום ב‘ 17:00-19:00
מר עמית בנגיאט יום א‘ 18:00-20:00
מר מתן פנקס יום ב‘ 12:00-14:00
מר טל קגלובסקי יום ב‘ 18:15-20:15
תומר שר יום ה‘ 10:00-12:00
מר אופז שריקי יום א‘ 17:00-19:00
מר נדב מאיר ד‘, 11:00-13:00
פרופ‘ אילן הירשברג ב׳ 18:00-19:00 ויום ג׳ 13:00-14:00
גב‘ זהר רייזיס יום ד‘ 17:10-19:00
פרופ‘ עידו אפרת יום ה‘ 13:00-15:00
גב‘ אלבינה חייטין יום א‘ 19:00-21:00
פרופ‘ אלכסנדר אוחלוב יום ה‘ 14:00-16:00
פרופ‘ ארקדי ליידרמן יום ג‘ 16:00-18:00
מר יהונתן נוריאליאן יום א‘ 16:00-18:00
גב‘ גיל הימלהוך יום ה‘ 10:00-12:00
ד“ר איידלשטין נעה יום ב‘ 11:00-13:00
מר יותם סבוראי יום א‘ 18:00-20:00
פרופ‘ יאיר גלזנר פגישות בזום. נא לפנות במייל לתיאום.
אורן קאליש יום ב‘ 14:00-15:30
מר שריאל תדהר יום ה‘ 12:00-14:00
ד“ר יזהר אופנהיים יום ב‘ 14:00-16:00
פרופ‘ אסף חסון יום א‘ 11:00-12:00 יום ד‘ 12:00-13:00
פרופ‘ אמנון בסר יום ג 9-13 בזום ובתיאום מראש בדוא“ל
גב‘ אפרת אברהם יום ד‘ 13:00-14:00 + 16:00-17:00
מר עומר שגב יום ד‘ 16:00-18:00
מר אבו גאנם חאלד יום ה‘ 17:00-19:00
גב‘ תמר פונדיק יום ב‘ 18:00-20:00
ד“ר גילי גולן יום ב‘ 13:00-15:00
פרופ‘ שחר סמורודינסקי יום א‘ 17:00-19:00 בתיאום מראש
מר ארנון הוד יום ב‘ + ד‘ 17:00-18:00
ד“ר יתיר הלוי יום ג‘ 14:00-16:00
ד“ר משה קמנסקי יום ג‘ 16:00-18:00
ד“ר זיו הופרט יום א‘ 14:00-16:00
פרופ‘ איליה טיומקין יום א‘ 16:30-18:30
גב‘ ענבר אורן יום ה‘ 16:00-18:00
ד“ר דניאל דיסני יום א׳ 15:00-16:00 - קורס משטחי רימאן יום ב׳ 16:00-17:00 - קורס חדו״א להנדסה
ד“ר יער סולומון יום ב‘ 09:00-10:00 וגם 14:00-15:00
פרופ‘ בוריס זלצמן יום א‘ 13:00-15:00
ד“ר יאיר הרטמן יום א‘ 16:00-18:00
פרופ‘ תם מאירוביץ שעות קבלה לתקופת הבחינות - בתאום מראש במייל. לקראת מועד ב‘ של הקורס חדו“א 1 להנדסה יפורסמו שעות קבלה מרוכזות באתר הקורס.
ד“ר אינה אנטובה-איזנבוד יום א‘ 14:30-15:30 וגם יום ג‘ 12:00-13:00