שם
שעות קבלה
חדר
טלפון
דואל
מר ליעד לוזון יום ד‘ 12:00-14:00
מר דוד ששון יום ב‘ 12:00-14:00
ד“ר סאק גבריאליאן יום ג‘ 18:00-20:00
פרופ‘ דמיטרי קרנר יום א‘+ד‘ 20:00-21:00
פרופ‘ גריגורי משביצקי יום ה‘ 10:00-12:00
מר מישל אברמוב יום א‘ 08:00-10:00
ד“ר דניאל מרקייביץ‘ א‘ + ג‘ 18:00-19:00
פרופ‘ ארקדי פוליאקובסקי יום ה‘ 10:00-12:00
גב‘ רחלי יובל יום ה‘ 13:00-15:00
פרופ‘ עידו אפרת יום ה‘ 13:00-15:00
פרופ‘ מיכאל לוין יום א‘+ב‘ 17:00-18:00
פרופ‘ איתן סייג יום א‘ 12:00-13:00 + יום ה‘ 09:00-10:00
מר אברהם בורלא יום א‘ 12:00-14:00
פרופ‘ בוריס זלצמן יום ד‘ 14:00-15:00 + יום ה‘ 14:00-15:00
מר פז השאש יום א‘ 17:00-19:00
ד“ר אירנה לרמן יום א‘ 17-18 + יום ג‘ 17-18
ד“ר סטיוארט סמית יום א‘12:00-13:00 יום א‘ 14:00-15:00
ד“ר גיא לנדסמן יום א‘ 16:00-18:00
ד“ר נטליה גולקו יום א‘ 12:00-13:00+יום ד‘ 09:00-10:00
גב‘ אוקסנה קרבץ יום ד‘ 12:00-13:00 , יום ה‘ 10:00-11:00
ד“ר זיו הופרט יום ב‘ 11:00-12:00 יום ב‘ 16:00-17:00
מר עמית שמרת יום ב‘ 09:30-11:30
מר מארק שכטר יום ב‘ 12:00-14:00
ד“ר יונה מייזל יום ה‘ 15:00-17:00
גב‘ מרינה רפפורט יום ד‘ 18:00-20:00
מר ויקטור ניקולאיבסקי יום ה‘ 15:00-19:00
גב‘ אנה ולדימירסקי יום ד‘ 13:00-14:00 יום ה‘ 12:00-13:00
גב‘ יוליה שרמקוב יום א‘ 9:00-10:00 יום ב‘ 10:00-11:00
גב‘ טטיאנה ישוק יום א‘ 18:00-20:00
גב‘ סטלה גולוב יום ה‘ 10:00-12:00
מר אלכסנדר פיקובסקי יום ג‘ 12:00-13:00 , 16:00-17:00
מר אריאל פנחס ג‘ 14:00-16:00
ד“ר אלי שמוביץ יום ב‘ 12:00-14:00
ענבר מימון יום ג‘ 13:00-15:00
ד“ר מתן זיו-אב יום ד‘ 16:00-18:00
מר שריאל תדהר יום ד‘ 13:00-15:00
ד“ר אהובה שקופ יום ד‘ 10:00-12:00
מר יותם דיקשטיין יום א‘ 18:00-19:00 + יום ד‘ 1414:00-15:00
ד“ר מוטקה פורת יום ה‘ בשעות הבאות על פי חלוקה לקורסים: 14-16, אלגברה 1 16-18, חדו״א להנדסה 18-20, חשבון דיפרנציאלי להנדסת חשמל
מר שקד ממנה יום ג‘ 13:00-14:00 יום ה‘ 10:00-11:00
מר אולג חסנוב יום א‘ 17:30-19:30
ד“ר אבי גורן יום ד‘ 14:00-16:00
ד“ר יאנה צ‘רקינסקי יום ג‘ 11:00-13:00
ד“ר לובה ספיר יום ה‘ 11:00-13:00
פרופ‘ אמנון יקותיאלי יום ד‘ 15:00-16:00
גב‘ מיה שטמר יום א‘ 11:00-12:00 יום ג‘ 11:00-12:00
פרופ‘ פיודור פקוביץ יום ב‘ 14:15-15:15 יום ד‘ 10:15-11:15
מר אורן קאליש יום ב‘+ה‘ 18:00-19:00
מר דור ביתן יום ד‘ 16:00-18:00
מר אלי ברגל יום ב‘ 10:00-12:00
פרופ‘ מיכאל מוזיצו‘ק יום ב‘ 18:00-19:00 - דרך הזום יום ג‘ 14:00-15:00 – חדר 305, בניין 58
פרופ‘ אריאל ידין יום ג‘ 08:00-10:00
פרופ‘ רונן פרץ יום א‘ 12:00-14:00
מר איגור פורטנוב יום ה‘ 16:00-17:00 + יום ט‘ 09:00-10:00
מר אמיר גוריון יום א‘ 13:00-14:00 יום ב‘ 10:00-11:00
מר לירן רון יום א‘ 16:00-18:00
מר שלמה הראלי יום ב‘ 08:00-10:00
מיכאל ברש יום ב‘ 17:00-19:00
מר טל קגלובסקי יום ב‘ 18:30-20:30
מר עמית בנגיאט יום א‘ 18:00-20:00
גב‘ ענבר אורן יום ה‘ 16:00-18:00
מר מתן פנקס יום א‘ 14:00-16:00
תומר שר יום ה‘ 10:00-12:00
מר אופז שריקי יום א‘ 17:00-19:00
אור אלמכיאס יום ב‘ 12:00-14:00 יום ג‘ 13:00-14:00
מר נדב מאיר ד‘, 11:00-13:00
גב‘ זהר רייזיס יום ד‘ 17:10-19:00
פרופ‘ אלכסנדר אוחלוב יום ב‘ 14:00-16:00
פרופ‘ שחר סמורודינסקי יום א‘ 17:00-19:00 בתיאום מראש
פרופ‘ אסף חסון יום א‘ 11:00-12:00 יום ד‘ 12:00-13:00
פרופ‘ ארקדי ליידרמן תיאום בדוא“ל בלבד
פרופ‘ אילן הירשברג ב׳ 18:00-19:00 ויום ג׳ 13:00-14:00
ד“ר איידלשטין נעה יום ד‘ 13:00-15:00
מר יותם סבוראי יום א‘ 18:00-20:00
ד“ר יזהר אופנהיים יום ב‘ 14:00-16:00
פרופ‘ תם מאירוביץ יום א 18:00-19:00, יום ה 13:00-14:00
אורן קאליש יום ב‘ 14:00-15:30
פרופ‘ יאיר גלזנר א+ג 9:00-10:00
פרופ‘ איליה טיומקין יום ג‘ 18:00-20:00
ד“ר יער סולומון יום ב‘ 09:00-11:00
פרופ‘ אמנון בסר יום ג 9-13 בזום ובתיאום מראש בדוא“ל
ד“ר גילי גולן יום ד‘ 17:00-19:00
גב‘ אפרת אברהם יום ד‘ 13:00-14:00 + 16:00-17:00
מר עומר שגב יום ד‘ 16:00-18:00
מר אבו גאנם חאלד יום ה‘ 17:00-19:00
מר ארנון הוד יום ב‘ + ד‘ 17:00-18:00
גב‘ תמר פונדיק יום ב‘ 18:00-20:00
ד“ר יתיר הלוי יום ג‘ 14:00-16:00
ד“ר אינה אנטובה-איזנבוד יום א‘ 12:00-14:00 בתיאום מראש בלבד
ד“ר משה קמנסקי יום ג‘ 16:00–18:00
ד“ר דניאל דיסני יום א׳ 15:00-16:00 - קורס משטחי רימאן יום ב׳ 16:00-17:00 - קורס חדו״א להנדסה
ד“ר יאיר הרטמן יום א‘ 16:00-18:00