שעות קבלה
שם
שעות קבלה
פרופ' אורי אברהם ה' 12:00-14:00
פרופ' דניאל אלפאי ניתן לתאם בדוא"ל
פרופ' דניאל ברנד א' 17:30-19:30
פרופ' ליאוניד ברזנסקי ה' 12:00-14:00
פרופ' אמנון בסר ב' 12:00-15:00
ד"ר מיכאל ברנדנבורסקי א' 15:00-17:00
פרופ' מיכאל ברברמן ד' 10:15-12:15
ד"ר נינה צרנייבסקיה ב' 12:00-13:00, ד' 16:00-17:00
גב' יונית דוד ד' 18:00-20:00
פרופ' גריגורי דרפל ב' 12:00-14:00
מר יותם דיקשטיין ג' 09:00-10:00, 17:00-18:00
פרופ' עידו אפרת ב' 10:00-12:00
ד"ר איידלשטין נעה ה' 12:00-13:00(51/-127), ג' 11:30-12:30(62/38)
פרופ' אברהם פיינטוך ה' 10:00-12:00
פרופ' ולדימיר פונף ניתן לפנות בדוא"ל
ד"ר איליה פרנקל א' 16:00-18:00
ד"ר סאק גבריאליאן ד' 19:00-20:00, ה' 16:00-17:00
פרופ' יאיר גלזנר א' 13:10-14:10, ה' 12:10-13:10
גב' סטלה גולוב 14/7 (13-15), 17/7 (13-15), 18/7 (13-15), 21/7 (13-15), 27/7 (11-13), 31/7 (10-12)
ד"ר אבי גורן א' 17:00-19:00
מר דניס גולקו ב' 14:00-16:00
ד"ר נטליה גולקו א' 12:00-14:00
ד"ר נדיה גורביץ ג' 11:00-12:00, 13:00-14:00
גב' נינה גורביץ ה' 12:00-14:00
מר חזי חלאוי ג' 18:00-20:00
ד"ר אסף חסון ניתן לתאם בדוא"ל
מר אולג חזנוב ג' 08:00-09:00, 14:00-15:00, 20:00-21:00, ד' 11:00-12:00
פרופ' אילן הירשברג ניתן לתאם בדוא"ל
ד"ר משה קמנסקי ג' 16:00-18:00
ד"ר נטליה קרפיבניק ג' 13:00-14:00, ד' 12:00-13:00
ד"ר דמיטרי קרנר ב' 14:00-16:00
גב' אלבינה חייטין ד' 12:30-14:30
פרופ' מנחם קוג'מן א' 10:00 - 12:00
גב' אוקסנה קרבץ ב' 16:00-18:00
ד"ר אירנה לרמן ב' 19:00-20:00, ג' 15:00-16:00
פרופ' מיכאל לוין א' 17:00-19:00
ד"ר יונה מייזל ה' 11:00-13:00
ד"ר דניאל מרקייביץ' ניתן לתאם בדוא"ל
מר נדב מאיר ב' 14:10-16:10
מר עומר מרמלשטיין א' 11:00-12:00, 14:00-15:00
פרופ' תם מאירוביץ ב' 10:00-11:00, ובימים ג, ו-ה' בתאום מראש
מר ניקולאיבסקי ויקטור א' 17:00-18:00, ד' 10:00-11:00
פרופ' אורי און ניתן לתאם בדוא"ל
ד"ר יזהר אופנהיים א' 11:00-12:00, ה' 14:00-15:00
מר יואב הורוביץ ב' 14:00-16:00
פרופ' פיודור פקוביץ ב' 10:00-12:00
מר אורי פלד ה' 10:00-11:00, 14:00-15:00
פרופ' רונן פרץ ה' 10:00-12:00
ד"ר דבורה פרץ ד' 13:00-15:00
מר עידן פרל ב' 11-12, 16-17
מר אלכסנדר פיקובסקי ה' 17:00-19:00
מר אריאל פנחס ג' 11:00-12:00, 14:00-15:00
ד"ר ארקדי פוליאקובסקי ב' 14:00-16:00
מר מוטקה פורת ה' 12:00-14:00
פרופ' לאוניד פריגוזין ד' 15:00-17:00
גב' תמר פונדיק ד' 10:00-11:00, 18:00-19:00
גב' מרינה רפפורט ב' 16:00-18:00
פרופ' יצחק רובינשטיין ה' 11:00-13:00
ד"ר לובה ספיר ג' 16:00-18:00
מר דוד ששון א' 18:00-19:00, ג' 15:00-16:00
פרופ' יואב שגב ניתן לתאם בדוא"ל
ד"ר אלי שמוביץ ד' 16:00-18:00
מר שי שכטר א' 15:00-17:00
מר מארק שכטר ג' 12:00-14:00
ד"ר אהובה שקופ ב' 10:00-11:00, ג' 13:00-14:00 בבניין 62/38
גב' יוליה שרמקוב ד' 09:00-11:00
מר יקים סילברמן ד' 13:00-15:00
ד"ר סטיוארט סמית ג' 14:00-16:00
פרופ' שחר סמורודינסקי ג' 12:00-14:00
ד"ר יוסף שטראוס א' 15:00-16:00 (חדר-127), ה' 12:00-13:00 (חדר -120)
מר שריאל תדהר ג' 15:00-16:00, ה' 15:00-16:00
ד"ר איליה טיומקין ב' 18-19, ג' 18:30-19:30
ד"ר אלכסנדר אוחלוב ב' 10:00-12:00
מר אלכסנדר ורניק ב' 18:00-19:00, ד' 16:00-17:00
גב' נילי וילקין א' 14:00-16:00
גב' אנה ולדימירסקי ב' 10:00-11:00, ג' 11:00-12:00
ד"ר אריאל ידין ד' 11:00-13:00 ובתיאום מראש במייל
גב' טטיאנה ישוק ב' 11:00-12:00, ה' 16:00-17:00
מר יונתן יחזקאלי ג' 15:00-17:00 (בניין 51 חדר 218)
ד"ר מתן זיו-אב א' 12:00-14:00