שם
שעות קבלה
חדר
טלפון
דואל
פרופ' אמריטוס אורי אברהם ה' 12:00-14:00
ד"ר אלכסנדר אוחלוב ב' 16:00-18:00
ד"ר יזהר אופנהיים ד' 10:00-12:00
מר דור אלימלך ב' 08:00-10:00
פרופ' דניאל אלפאי ניתן לתאם בדוא"ל
ד"ר אינה אנטובה אייזנבוד יום א' 12:00-13:00, ה' 16:00-17:00
פרופ' עידו אפרת ה' 13:00-15:00
מר דור ביתן ד' 14:00-16:00
גב' חופית בן ציון ג' 14:00-16:00
מר אורי בניה א' 10:00-12:00
פרופ' אמנון בסר ד' 10:00-12:00
פרופ' מיכאל ברברמן ד' 10:15-12:15
מר אלי ברגל ה' 13:00-14:00, 17:00-18:00
פרופ' ליאוניד ברזנסקי ה' 12:00-14:00
פרופ' דניאל ברנד א' 14:00-16:00
ד"ר מיכאל ברנדנבורסקי א' 13:00-15:00
גב' דינה ברק ג' 8:00-10:00
ד"ר סאק גבריאליאן ד' 17:00-19:00
גב' סטלה גולוב ב' 18:00-19:00, ה' 12:30-13:30
ד"ר נטליה גולקו א' 08:00-10:00
מר דניס גולקו ג' 14:00-16:00
גב' נינה גורביץ ג' 11:00-13:00
ד"ר נדיה גורביץ ג' 11:00-12:00, 13:00-14:00
מר אמיר גוריון ב' 10:00-12:00
ד"ר אבי גורן ג' 09:00-11:00
מר עופר גינזבורג ג' 13:00-14:00, 16:00-17:00
פרופ' יאיר גלזנר Sunday 12:10-13:10, Tuesday 15:40:16:40
גב' שירלי גפן ב' 18:00-19:00, ג' 10:00-11:00
גב' יונית דוד ה' 8:00-9:00, 13:00-14:00
מר יותם דיקשטיין א' 10:00-12:00
ד"ר ישי דן-כהן ה' 12:00-14:00
פרופ' גריגורי דרפל א' 18:00-20:00
מר יואב הורוביץ ד' 16:00-18:00
פרופ' אילן הירשברג יום ב' 17:15-18:15, יום ד' 16:15-17:15
מר דור הרוש ג' 15:00-17:00
מר שי ויבורסקי א' 16:00-17:00, 18:00-19:00
מר ניקולאיבסקי ויקטור א' 16:00-18:00
גב' אנה ולדימירסקי ב' 10:00-11:00, ה' 14:00-15:00
מר אלכסנדר ורניק ד' 18:00-20:00
גב' רוני זולר ג' 18:00-20:00
ד"ר מתן זיו-אב ד' 12:30-14:30
פרופ' בוריס זלצמן ה' 17:00-19:00
מר אולג חזנוב ג' 16:00-17:00, ה' 10:00-11:00, 17:00-18:00
גב' אלבינה חייטין ד' 13:15-15:15
מר חזי חלאוי ה' 09:00-11:00
ד"ר אסף חסון א' 12:00-13:00, ד' 12:00-13:00
פרופ' איליה טיומקין ד' 17:00-19:00
מר יואב טל א' 14:00-16:00
מר אביב טלר לבנה ד' 18:00-20:00
ד"ר אריאל ידין א' 12:00-14:00 ובתיאום מראש בדוא"ל בלבד
מר יונתן יחזקאלי ב' 14:00-16:00
פרופ' אמנון יקותיאלי ד' 14:00-15:00
גב' טטיאנה ישוק ד' 17:00-19:00
גב' שיר כהן ד' 17:15-19:15
פרופ' מיכאל לוין ג' 16:00-18:00
ד"ר ארקדי ליידרמן ד' 18:00-20:00
ד"ר רובים ליפאנסקי א' 09:00-11:00
ד"ר אירנה לרמן ג' 14:00-16:00
מר נדב מאיר ה' 12:00-14:00
פרופ' תם מאירוביץ ב' 16:00-18:00
פרופ' מיכאל מוזיצו'ק א' 13:00-14:00, ד' 14:00-15:00
ד"ר יונה מייזל ג' 11:00-13:00
מר שקד ממנה ג' 12:00-13:00, 16:00-17:00
מר עומר מרמלשטיין יום א' 11:00-13:00
ד"ר דניאל מרקייביץ' בתיאום מראש בדוא"ל
פרופ' גריגורי משביצקי ד' 17:00-19:00
ד"ר איידלשטין נעה ב' 09:00-10:00, ד' 09:00-10:00
ד"ר יער סולומון ג' 9:00-11:00
פרופ' איתן סייג ב' 15:00-16:00, ה' 13:00-14:00
מר יקים סילברמן ד' 17:00-19:00
פרופ' שחר סמורודינסקי ד' 15:00-17:00 ובתיאום מראש בדוא"ל
ד"ר סטיוארט סמית ב' 11:00-13:00
ד"ר לובה ספיר ה' 10:00-12:00
פרופ' ארקדי פוליאקובסקי ה' 12:00-14:00
גב' תמר פונדיק ד' 10:00-11:00, 18:00-19:00
פרופ' ולדימיר פונף ניתן לפנות בדוא"ל
מר איגור פורטנוב ב' 14:00-16:00
מר מוטקה פורת ב' 15:00-18:00
פרופ' אמריטוס אברהם פיינטוך ה' 10:00-12:00
מר אלכסנדר פיקובסקי ב' 14:00-15:00, 18:00-19:00
מר אורי פלד א' 15:00-17:00
מר אריאל פנחס ד' 16:00-17:00 (חדר -120), 17:00-18:00(-127)
פרופ' פיודור פקוביץ בתיאום מראש בדוא"ל
פרופ' לאוניד פריגוזין ד' 17:00-19:00
מר עידן פרל א' 11-12,16-17
ד"ר איליה פרנקל א' 16:00-18:00
פרופ' רונן פרץ ה' 12:00-14:00
ד"ר דבורה פרץ יום ג' 14:15-16:15
מר מיכאל צ'פמן א' 16:00-18:00
ד"ר נינה צרנייבסקיה ב' 12:00-13:00, ד' 16:00-17:00
ד"ר יאנה צ'רקינסקי ג' 10:00-12:00
ד"ר דרור קאופמן ד' 13:00-15:00
מר אורן קאליש ד' 11:00-12:00, 14:00-15:00
פרופ' מנחם קוג'מן ד' 16:00-18:00
מר דניאל קיטרוסר א' 11:00-13:00
פרופ' מיכאל קלין בתיאום מראש בדוא"ל
ד"ר משה קמנסקי ב' 12:00-13:00, ג' 9:00-10:00
גב' אוקסנה קרבץ ה' 13:00-15:00
פרופ' דמיטרי קרנר בתיאום מראש במייל
ד"ר נטליה קרפיבניק ב' 14:00-16:00
פרופ' יצחק רובינשטיין א' 14:00-16:00
גב' מרינה רפפורט ב' 15:00-16:00, ד' 16:00-17:00
פרופ' יואב שגב ניתן לתאם בדוא"ל
גב' מיה שטמר ג' 17:00-18:30, ג' 11:30-13:00
ד"ר יוסף שטראוס ג' 14:00-16:00
מר מארק שכטר יום ה' 12:00-14:00
מר שי שכטר א' 16:00-17:00, ה' 11:00-12:00
ד"ר אלי שמוביץ ד' 9:00-11:00
מר עמית שמרת ב' 18:00-20:00
ד"ר אהובה שקופ ג' 10:00-11:00, ה' 16:00-17:00
גב' יוליה שרמקוב א' 11:00-12:00, ה' 9:00-10:00
מר ירדן שרעבי א' 17:00-19:00
מר דוד ששון ב' 13:00-14:00, ד' 17:00-18:00
מר שריאל תדהר יום ד' 14:00-15:00, יום ה' 15:00-16:00